Inwestor

Grupa BGR jest firmą rodzinną z ponad 30 – letnią tradycją, znaną na rynku krajowym jak i niemieckim. W związku z dynamicznym rozwojem powołana została grupa spółek o różnych profilach działalności, wszystkie stanowią składową branży budowlanej. Na naszym rodzimym rynku świadczymy usługi deweloperskie (lokalnie) oraz ogólnobudowlane na terenie całej Polski. Za naszą zachodnią granicą jesteśmy aktywni głównie w Hamburgu w stoczniach, gdzie stawiamy rusztowania o konstrukcji nietypowej, służące do remontowania statków, platform wiertniczych i innych skomplikowanych konstrukcji nietypowych.

Zrealizowane inwestycje:

Osiedle Widokowe

powstaje w Bogdanowie pod Obornikami. Budowa realizowana jest w etapach od 2013r. Dotychczas powstało 7 etapów, w ramach których wybudowano 17 budynków, a w nich ponad 500 mieszkań 1, 2,3 i 4 pokojowych o powierzchni 29-75m2, lokale handlowo-usługowe i podziemna hala garażowa. Powstało też przedszkole oraz garaże. Osiedle składa się z budynków 4 i 5 kondygnacyjnych, budynki 5 kondygnacyjne wyposażenie są w windy. W trakcie budowy są kolejne dwa budynki, o łącznej liczbie 75 mieszkań. Planowana jest dalsza rozbudowa.

Inwestycja ul. Zachodnia

To kameralny kompleks osiedlowy zlokalizowany w Suchym Lesie przy ul. Zachodniej. W skład kompleksu wchodzi 12 lokali jednorodzinnych o powierzchni 122 m2. Inwestycja realizowana była w latach 2012-2014.

Osiedle Platanowe

to inwestycja zlokalizowana w Suchym Lesie przy ul. Szkółkarskiej. Osiedle składa się z 15 budynków wielorodzinnych dwukondygnacyjnych. W każdym z domów powstało 4,5 lub 6 mieszkań 2-4 pokojowych z przynależnym miejscem postojowym oraz piwnicą. Wszystkie mieszkania parterowe posiadają własne ogródki. Całość inwestycji składała się z 80 lokali. Realizacja w okresie: 2012-2014

Osiedle Złotniki Park

powstaje w Złotnikach (gmina Suchy Las). Budowa realizowana jest w etapach. Zabudowa składa się z 3 – kondygnacyjnych budynków, w każdym z nich 6 mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o powierzchni 45-80 m2. Mieszkania parterowe posiadają ogródki. Dotychczas zrealizowano 2 etapy (27 budynki, 162 mieszkania). Powstały też garaże oraz Publiczne Przedszkole Akademos dla 225 dzieci. Aktualnie w trakcie budowy jest etap 3 (12 budynków, 72 mieszkania).

W trakcie realizacji

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH DWULOKALOWYCH WOLNOSTOJĄCYCH W BOGDANOWIE W ramach inwestycji powstanie 9 budynków, a w nich 18 mieszkań o powierzchni z przynależnymi ogródkami.